Recruiter pro Českou republiku

Pracovní pozice: Recruiter
Úroveň pozice: specialist
Jazyk: Čeština
Město: Praha
Země: Česká republika

Co požadujeme:

  • Relevantní odborné zkušenosti v oblasti náboru zaměstnanců
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost vystupovat důvěryhodně
  • Ochota cestovat (řidičský průkaz skupiny B)
  • Partnerský způsob jednání
  • Proaktivní osobnost
  • Zkušenosti v textilním průmyslu výhodou
  • Znalost němčiny/angličtiny výhodou

Co nabízíme:

Nabízíme Vám zajímavou a zodpovědnou práci v dynamické obchodní společnosti s dostatkem prostoru pro Váš osobní rozvoj. Můžete očekávat otevřený, mladý a dynamický tým. Na začátku pro Vás bude připraven adaptační program, abychom Vám pomohli se v naší společnosti zorientovat. Možnost zapojit se do budoucna i do dalších HR oblastí (například vzdělávání a rozvoj).

Vybavení/další podmínky: pracovní telefon, notebook, auto, sleva na produkty společnosti, stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. plat

Popis:

Máte zkušenosti s náborem a získáváním nových zaměstnanců, ale nebaví Vás sedět denně v kanceláři? Láká Vás oblast módního průmyslu? Jste proaktivní člověk s výbornými komunikačními dovednostmi a rádi věci posouváte kupředu? Máte rádi mladý kolektiv a v dynamickém prostředí se cítíte dobře? Jste akční, máte energie na rozdávání a dokážete motivovat sebe i druhé? Baví Vás cestovat? V tom případě hledáme možná právě Vás!

Co Vás čeká
  • Podpora Area sales managerů a manažerů prodejen při náborových procesech
  • Nastavení náborové strategie pro prodejní síť v České republice
  • Vedení pohovorů s potenciálními kandidáty
  • Jednání s kolegy na pobočkách a spolupráce s interním recruiterem
  • Cestování po celé ČR (více než polovinu pracovní doby)
  • Podílení se na otevírání nových prodejen (personální zajištění)
  • Zodpovědnost za efektivní náborový proces
  • Posilování dobré reputace společnostiPracoviště: Praha (kancelář) + Česká republikaNástup: co nejdříve (dohodou)

Zašlete nám životopis

Formulář životopis
Přesuňte soubor nebo kliknutím vyberte soubor. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB
Vložte prosím soubor ve formátu .PDF nebo .DOCX