Key Account Manager – Business Process Outsourcing

Pracovní pozice: Key Account Manager - IT, procesy
Úroveň pozice: middleManagement
Jazyk: Čeština
Město: Praha
Země: Česká Republika

Co požadujeme:

Ideální kandidát (kandidátka) by měl mít praxi v jednání s firemními zákazníky, ideálně v oblasti nabídky řešení (služeb) s vyšší přidanou hodnotou a dlouhodobou realizací. Projekty trvají v řádu několika let nebo na neomezeně dlouhou dobu. Nutností je reprezetativní vystupování, schopnost navazovat vztahy s top managementem, znalost profesionální angličtiny a vztah k novým technologiím. Značnou předností je schopnost strategicky myslet a aktivně vést dlouhodobé obchodní případy o vysoké přídané hodnotě.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Uvítáme zkušenost z oblasti outsourcingu procesů (BPO).

Co nabízíme:

Nabízíme Vám dlouhodobou perspektivu u klíčového hráče v moderním a velice perspektivním oboru a možnosti dalšího rozvoje. Samozřejmostí je zázemí úspěšné společnosti a odpovídající ohodnocení.

Popis:

Naším klientem je úspěšná globální společnost zvučného jména, která se zabývá outsourcingem business procesů. Jedná se o outsourcing zpracování příchozích faktur, zákaznické komunikace, digitalizace a archivace dokumentů apod.

Co vás čeká

Na této pozici budete budovat a rozvíjet vztahy s klíčovými zákazníky našeho klienta z top korporátního segmentu a získávat nové klíčové klienty. Vaším úkolem bude identifikovat příležitosti spolupráce (business proces outsourcing) v rámci těchto klientů. Společně s ostatními členy týmu budete připravovat nabídky, prezentovat je vedení klientů. Vaším úkolem bude rovněž spolupráce s implementačními týmy.

V případě zájmu zašlete Vaše CV Ing. Davidovi Petrů na dpetru@hill-praha.cz.

Zašlete nám životopis

Formulář životopis
Přesuňte soubor nebo kliknutím vyberte soubor. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB
Vložte prosím soubor ve formátu .PDF nebo .DOCX
Přesuňte soubor nebo kliknutím vyberte soubor. Choose File
Maximální velikost souboru: 20.97MB
Vložte prosím soubor ve formátu .PDF nebo .DOCX