Individuální kariérní poradenství

Možná právě uvažujete, zda jdete ve své kariéře správným směrem nebo byste možná rádi udělali nějakou změnu. Takové kroky nebývají vždy jednoduché a je třeba je dobře zvážit. Rádi Vám budeme na této cestě partnerem.

V rámci kariérního poradenství s Vámi projdeme Vaše možnosti, poskytneme Vám cenné rady, které vychází z naší dlouholeté praxe a zkušenosti v personální oblasti a znalosti trhu práce.

Celý program i jeho délku a rozsah připravíme a přizpůsobíme na míru Vašim potřebám.

 

Reference účastníka individuálního poradenství

Společnost Hill jsem si vybrala díky jejich zkušenostem a velmi příjemnému jednání hned od počátku našeho kontaktu. Potřebovala jsem poradit, jaké mám vlastně předpoklady a kam se dál ubírat. Přínosem pro mě byly stoprocentně osobnostní testy a následné rozebrání výsledků. Ludmila, která mě provázela celým programem, je velice sympatický člověk. Probrala se mnou mé výsledky a zodpověděla mé otázky. Zaměřily jsme se na to, co by pro mě bylo vhodné a na čem bych měla do budoucna pracovat. Velmi přínosné byly také "domácí úkoly", které jsem dostávala - většinou na zamyšlení nad sebou samotnou a přímo mě dělané na míru. Oceňovala jsem, že Ludmila dokázala správně vycítit, co mi dělá starosti. Co se týká domluvy a komunikace, tak nemám jediné výhrady, sezení probíhala přátelskou formou, cítila jsem se velmi dobře. Další skutečnost, která mě velmi mile překvapila, byla naše další komunikace i po skončení našich setkání - dodnes zůstáváme v kontaktu a Ludmila se i nadále zajímá o to, jak jsem pokročila ve svém životě, co právě dělám atd. (a to už uběhlo cca půl roku). Díky Hill jsem si uvědomila spoustu věcí, dozvěděla se velkou hromadu skutečností o mě samotné, čeho všeho jsem vlastně schopná...prostě věci, které mi nikdy nikdo neřekl. Děkuji za pomoc Hillu!

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás